“Kallashi” relaksohen në plazhet e rivierës arabe“Kallashi” është bërë e ditur se e ka lënë Kosovësn dhe ka ikur në Duabi.

Valltarja e njohur kosovare, e cila në jetën reale quhet Donjeta Kosumi, si gjithmonë nuk qëndron pasive, megjithëse në shtetin aziatik ka shkuar për relaks, transmeton Telegrafi.

“Kallashi” nuk ka hezituar të publikojë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, teksa shihet në dhomën e gjumit dhe një nga plazhet e rivierës arabe.

Kujtojmë se Kallashi javë më parë është arrestuar dhe më pas liruar nga Polcia e Kosovës në lidhje me posedim të armës.

“Kallashi” relaksohen në plazhet e rivierës arabe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here