Kallashi pushon në krahët e një mashkulli, njihuni me të Super valltarja seksi, Donjeta Kosumi çdo natë është aktive me vallëzimet e saja provokuese, e për këtë gjë shumë meshkuj dëshirojnë ta shohin live Kallashin duke vallëzuar.

Siç duket një fans i Kallashit ka postuar një foto në Facebook ku shihet me valltaren seksi, dhe në mbishkrimin e fotos shkruan “Dance like her impossible:)”.

Kallashi dhe Fiton Syla kanë ngjajshmëri, tek vetullat dhe buzët. Thjesht duken për mrekulli.

 
Ne ju sjellim foton e publikuar nga Fiton Syla:

Kallashi pushon në krahët e një mashkulli, njihuni me të

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here