11Vajza energjike me emrin Donjeta Kosumi, e cila u bë e famshme në të gjitha trevat shqiptare me emrin e artit “Kallashi”, duket se nuk ka ndërmend të ndalet së provokuari fansat e saj.

Kërcimtarja e njohur nga Kosova është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimesh poston fotografi dhe video nga jeta e saj profesionale dhe jo vetëm.

Kallashi ka publikuar së fundmi në profilin e saj në Instastory dy video, ku shfaqen duke kërcyer. Në njërën shihet duke tund të pasmet, e në tjetrën shihet duke provokuar me gjoksin e saj gjigant.
8

10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here