“Kallashi” ik në DubaiPas problemeve me ligjin, duket se Donjeta Kosumi ka vendosur që të largohet nga Kosova.Vallëtarja e njohur më mirë me nofkën “Kallashi” në një postim të publikuar në llogarinë e saj në Instagram na ka bërë të ditur të ditur se gjendet në shtetet aziatike, transmeton Telegrafi.

“Dubai”, ka shkruar përbri një fotografie të publikuar në Instagram, “Kallashi”, e cila na bën të aludojmë se ajo ka shkuar të relaksohet në vendin turistik arab.

Kujtojmë se javë më parë “Kallashi” ishte arrestuar nga Policia e Kosovës pas një bastijse në lokalin e natës “Kobra City”.
Vlen të theksohet se Donjeta po akuzohet për armëmbajtje pa leje, shmangie tatimi dhe disa akuza të tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here