Kallashi ia dridh të pasmet Milaim ZekësMilaim Zeka dhe Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi ishin mysafirët e radhës të emisionit “n’Kosovë Show”.

Mes shumë batutash e situatash interesante siç di të krijojë gazetari Zeka edhe Kallashi zgjedhi të bëjë atë që di më së miri, transmeton Telegrafi.

Valltarja e njohur mahniti gazetarin dhe publikun me vallëzimin e saj duke i dridhur të pasmet
Këtë moment mund ta shikoni nga minuta 1:01:55.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here