Kadri Veseli shëtit me gruan 'dorë për dore'Kryeparlamentari dhe njërehit kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, është shfaqur me gruan e tij në sheshin “Nënë Tereza”.

Për dallim nga fotot e kaluara, ata janë shfaqur duke ecur dorë për dorë dhe shumë të buzëqeshur.

Si kjo fotoja e publikuar nga vet Veseli jemi mësuar që të shohim pak nga politikanët vendor./Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here