Kadri Rogaqi publikon baladën e reKëngëtari Kadri Rogaqi e ka publikuar këngën e re me titull “Dy emra”.

Shkruarjen e tekstit dhe realizimin e muzikës i ka bërë Kreshnik Avdiu.

Orkestrimin e kësaj kënge e ka bërë Artan Mezini.

Ana vizuale i është besuar produksionit Three Creative. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here