Bukuroshja angleze Casey Batchelor, ka treguar format e saj në një foto sesion për bikini

Këngëtarja dhe modelja britanike, që famën e saj e arriti në Big Brother vazhdon të pëlqehet shumë.

Ajo gëzon forma të mira trupore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here