VesaBёhet fjalё pёr Big Basta dhe Vesa Luma tё cilёt sё shpejti pritet qё tё bёhen edhe prindёr.

Vesa sё fundmi publikoi njё foto nё llogarinё e saj nё Instagram ku duket se ёshtё me bashkёshortin e saj.

Fotos kёngёtarja ia ka lёnё edhe njё mbishkrim ku tregon se ёshtё nё muajin e 8-tё dhe se janё duke e pritur ardhjen e fёmijёs nё mёnyrёn sikur nё foton mё poshtё./parrotlla.net/

Kёshtu e presin ardhjen e fёmijёs Vesa dhe Big Basta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here