Justin Timberlake publikon fotot e para të djalit të tij Ky është djali i këngëtarit të famshëm Justin Timberlake dhe gruas së tij Jessica Biel i cili erdhi në jetë në muajin prill. Dhe këto janë fotot e para të Silas Randall të cilat u publikuan në “Tonight Show”.

Silas tani është 5 muajsh ndërsa këngëtari ka treguar që fjala e parë e të birit ishte “dada”, transmeton Indeksonline.

Këngëtari Timberlake ka postuar edhe disa imazhe të gruas së tij në një foto me të birin së bashku.

c
c

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here