Justin Timberlake i ftuar special në EurovisionPër herë të parë në historinë e Eurovisionit, do të jetë i ftuar një superyll i cili nuk është pjesë e garës.

Organizatorët e festivalit evropian kanë vendosur që këtë vit si të ftuar ta kenë këngëtarin e njohur Justin Timberlake, i cili do ta bëj premieren e këngës “ Can’t Stop The Feeling!”, transmeton Magazina.al

“Jemi krenar që do të mirpresim një nga këngëtarët më të njohur në botë.Është knaqësi dhe insipirim për të gjithë ne”, është shprehur Martin Österdahl, Producent Ekzekutiv për Eurovision Song Contest 2016.

Eurovision do të mbahet më 10, 12 dhe 14 maj në Stokholm.Timberlake do të performoj në natën finale me 14 maj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here