Justin Bieber:Largojini fotografitë e mia Justin Bieber dhe ekipi i tij janë duke dërguar disa mesazhe të fuqishme – fotografitë nudo të tij të publikuara këtë javë e kanë shkelur privatësinë e këngëtarit, dhe kushdo që i ka postuar, duhet t’i largojë ato menjëherë, transmeton Klan Kosova.

TMZ e ka konfirmuar se ekipi ligjor i Bieber i ka dërguar letra të shumta operatorëve të lajmeve që publikuan fotografitë, duke i thënë që t’i largojnë ato.

Ata pretendojnë se fotografitë janë bërë pa dijeninë e Bieber, ku ai duket nudo në Bora Bora.Raportohet se ekipi i tij do të ngrejë padi nëse portalet nuk i largojnë ato sa më shpejtë të jetë e mundur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here