Justin-BieberJustin Bieber ka udhëtuar drejt Bora Boras me bukuroshen Jayde Pierce.21-vjeçari ka ofruar një shfaqje “free” për paparacët, të cilët e fotografuan lakuriq.

The New York Daily News ka publikuar disa fotografi nga pushimet e këngëtarit, i cili këtë javë po e kalon në ishullin ekzotik.

Kjo nuk është hera e parë që Justin shfaqet lakuriq dhe tregon të pasmet, por kësaj radhe ai ka vendosur të tregojë edhe pjesën e përparme të tij.

Justin-Bieber

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here