Justin Bieber në një lidhje me Kourtney Kardashian?Edhe pse kohët e fundit Kourtney Kardashin është fotografuar disa herë në krah të Scott Disick, babait të tre fëmijëve të saj, sërish ajo mbetet beqare.

Sipas Gossip Cop, vajza e madhe e familjes se njohur flirton prej disa ditësh me një mashkull dhe jo dosido. Bukuroshja 36-vjecare mendohet të ketë rënë pre e sharmit të 21-vjeçarit, Justin Bieber.

Jeni të habitur? Në fakt sipas medias amerikane ata janë parë të darkojnë në restorantin e famshëm Nice Guy dhe më pas janë takuar me disa miq dhe kanë shkuar në karaoke.

Gjithësesi sipas informatorit kryesor, gjërat nuk dukeshin ende serioze dhe ata vetëm sa janë argëtuar disi.
Justin Bieber për t’u tallur me këtë thashetheme ka publikuar në Instagram një fotografi me shkrimin ‘’Lord e di’’.

Në fakt lord është pseudonimi i Scott Disick. Një gjë është e sigurt, Justin nuk di ta përdorë mirë Photoshop-in dhe këtë do e kuptoni kur të shihni foton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here