Justin Bieber lanson klipin me titull ‘Sorry’Dalja e albumit të ri të Justin Bieber është gati ndërsa artisti nuk po ndalet së lansuari këngë të reja.Vetëm javën e kaluar Justin Bieber ka lansuar këngën me titull ‘Sorry’ dhe kur të gjithë po prisnin videoklipin e asaj kënge, Bieber befason me diçka tjetër.

Ai ka sjellë me videoklip këngën ‘I’ll show you’, e cila gjithashtu është pjesë e albumit ‘Purpose’, që do dalë më 13 nëntor të këtij viti, transmeton lajmi.net.

Në anën tjetër, pas suksesit të këngës ‘What do you mean’, Bieber ka pasur fat të keq kur në të njëjtën javë ka sjellë këngën shumë të pëlqyer ‘Sorry’, e cila është shitur mjaft shumë por jo aq sa për ta kaluar këngën me të cilën është rikthyer Adele, ‘Hello’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here