Justin Bieber konfirmon lidhjen me Hailey BaldwinKëngëtari Justin Bieber ka pritur vitin e ri në pushime me të dashurën e re, ndërsa viti 2016 nuk e ka gjetur ‘signle’.

Ai ka vendosur të bëjë publike lidhjen me modelen e njëkohësisht shoqen e tij, Hailey Baldwin, transmeton lajmi.net.

Pas pushimeve të nxehta, Bieber dhe Baldwin kanë shpërndarë foto ku shihen shumë të afërt e intimë me njëri-tjetrin.

Justin Bieber konfirmon lidhjen me Hailey Baldwin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here