Justin Bieber kalon mbrëmjen me Mesut OzilJustin Bieber ka darkuar me yllin e Arsenal, Mesut Ozil. Ata zgjodhën një restorant të profilit të ulët për të kaluar mbrëmjen.

Këngëtari i cili kohët e fundit është i angazhuar me shumë koncerte, më herët është parë në seancën stërvitore që kreu gjermani me skuadrën, pas të cilës ata tanë ndërruar dhe fanella.

Bieber i ka dhuruar Ozilit një nga bluzat e turit të tij, ndërsa ky i fundit i ka dhënë fanellën me numrin 11.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here