Julka uron bashkëshortin: Festofshim deri sa protezat te na bien nga gojaKëngëtarja Julka, ka kohë që është larguar nga muzika duke lënë një boshllëk të madh në tregun muzikor shqiptar, pasi muzika që sillte ishte krejt e veçantë.

Por këngëtarja e hitit “Amin” është mjaftë aktive në rrjetet sociale, duke publikuar shpesh fotografi të familjës.

Ajo sot ka uruar bashkëshortin e saj Andy Gram për ditëlindje, ndërsa urimi që ka shkruar në Instagram është mjaftë i veçantë, transmeton Magazina.al

“Ok pertej shakase se mengjesit (qe e kreu misionin e vet me zgurdullim te mjaftueshem sysh dhe protesta per heqje fotoje nga miqte) ??? HappyBDay to My Amazing [email protected] ❤️Festofshim perjete deri sa thinjat te na pushtojne, protezat te na bien nga goja e deri sa te mos kete me vend torta per qirinjte ??? I/Ëe Extremely Love YOU!”, ka shkruar Julka duke publikuar një fotografi të bashkëshortit dhe dy fëmijëve të tyre.

Julka uron bashkëshortin: Festofshim deri sa protezat te na bien nga goja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here