Këngëtarja Julka dhe bashkëshorti i saj Andi Gramo, edhe për rreth 1 muaj do të jenë prindër të një bebeje të seksit mashkull.

Julka ka preferuar ta mbaj sekret gjatë gjithë kohës, shtatzëninë e saj, duke mos dashur të jetë në epiqendër të mediave, por ne të Bluetoothit e morëm vesh.

Ajo vazhdon punën në radio “Energy” bashkë me bashkëshortin e saj Andin, ndërsa presin me padurim ardhjen në jetë të djalit të tyre të parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here