Juliana Pasha vjen me klipin e ri “Jeto”Këngëtarja e njohur Juliana Pasha ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri, këngën dhe klipin “Jeto”.

Kënga “Jeto” trajton një temë shumë të thellë. Ajo është krijuat për të sjell në vëmendjen e publikut një nga fenomenet që ndodh rëndom në shoqërinë shqiptare, për t’i thënë “Stop” njëherë e mirë trafikimit njerëzor.

Muzika është realizuar nga Adi Hila, vargjet e tekstit i ka shkruar Olti Curri ndërsa klipi është realizuar nga produksioni “Chill Pro”.

Ky projekt është mbështetuar nga organizata “Different and Equals (Të ndryshëm dhe të barabartë)”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here