Ju prezantojmë me familjen e Ardit Gjebresë Ardit Gjebrea është kantautori dhe prezantuesi më i suksesshëm shqiptar.Ardit Gjebrea është prej figurave më të shquara të ekraneve shqiptare.Prej 17 vitesh ai është producent i festivalit ‘Kënga Magjike’ i cili për çdo vit ka arritur të ngritet lart e më lart, duke i mbijetuar konkurencës.

Përveç angazhimeve në festival dhe në televizionin Klan, ai është edhe bashkëshort dhe baba i përkushtuar.

Arditi është prind i dy fëmijëve, Jonit dhe Annës. Më poshtë mund të shihni një fotografi të përbashkët të familjes Gjebrea.

Ju prezantojmë me familjen e Ardit Gjebresë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here