Ai është një nga reperët më të ndjekur shqiptarë.

Por a ju kujtohet se si dukej Noizy në fillimet e karrierës së tij artistike? Me anë të një fotoje të realizuar në vitin 2003, Noizy do ju bëjë të qeshni.

Madje as ai vetë nuk përmbahet dot kur shikon veten para kaq shumë vitesh dhe me një model flokësh të çuditshëm për këtë kohë.

‘A jeni gati për balluket’ shkruan Noizy krah fotos së publikuar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here