njomzaNjomza Rozhaja cilësohet si një nga femrat më të pashme në Kosovë. Jo rastësisht ajo ishte “Miss Kosova”.

Tiparet prej latineje, e kanë bërë Njomza Rozhajen të rangohet mes miss-ave më të pëlqyer, shkruan “Kosovarja”.

Ajo më nuk merret me modë e as me botën e spektaklit, siç bëjnë shumë misse të tjera. Njomza punon dhe është e suksesshme në punën e saj, gjithashtu është nënë e dy fëmijëve.

Ju kujtohet Njomza Rozhaja?Ja sa ka ndryshuar ajo...Në “Kosovare”, ju tregojmë se si duket tani ish missi nga Peja./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here