Ajo ka qenë një nga banoret më seksi nga të gjitha edicionet e Big Brother Albania dhe mesa duket vijon të jetë provokuese.

Bëhet fjalë për Katerina Shkëmbin ish-banoren e Big Brother Albania 7. Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto mjaft provokuese ku ka treguar të pasmet e saj ne shtrirë në shtrat. Krahas fotove ajo ka shkruar se meqë jeton në Londër dhe nuk det ka vendosur të improvizojë./Gazeta Express/ (

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here