Ju kujtohet vogëlushja lozonjare që rëmbeu zemrat e publikut.

Dulse Maria ishte vetëm një fëmijë kur u bë protagoniste e telenovelës “Fytyrë engjëlli”(Carita de Angel) që bëri xhiron e botës.Ajo ishtë një vogëlushe jetime e cila jetonte në një kolegj murgeshash . Tashmë ajo është një vajzë rritur dhe shumë seksi. Daniela Aedo nuk ëshët më në fushën e aktrimit. Ajo i ëshët përkushtuar muzikës dhe luan në kitarë.3 5 46

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here