10Aktorja nga Venezuela, Coraima Torres , e njohur për rolin kryesor në telenovelën “Kasandra”, edhe pse 44-vjeçare vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer fizike, duke marrë parasysh faktin se vazhdimisht ushtron dhe bën një jetë të shëndetshme.

Edhe pse kanë kaluar 24 vite nga paraqitja e saj e parë në telenovelën e njohur, ajo vazhdon të shumë tërheqëse dhe për asnjë moment nuk e ka humbur freskinë, transmeton Telegrafi.

Aktorja latine vazhdimisht poston në rrjetet sociale fotografi nga jeta e saj private, por nuk mungojnë as ato ku ekspozon linjat trupore për t’i treguar botës së vitet janë vetëm numra. 9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here