Brazilania e famshme, Giovanna Antonelli, që publiku shqiptar e njeh si “Zhadja” e serialit “Kloni”, vjen këtë herë me një pozë shumë të nxehtë. Aktorja e famshme ka pozuar për revistën “GQ Brasil”.

Ky është numri i parë i revistës për 2016-n, ku ka zgjedhur një personazh shumë interesant dhe seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here