Jourdan Dunn u zgjodh modelja e vitit në LondërJourdan Dunn bashkë me Olivier Rousteing, feston fitoren si modelja e vitit në British Fashion Awards që u mbajt te hënën ne Londër.

Pasi u paraqit në skenë për ta marr çmimin ajo tha se “Ju do më bëni që të qaj. Kam fituar ketë çmim në vitin 2008 dhe kam qen një rrëmujë e nxehtë, fjalimi im ishte një rrëmujë e nxehtë, e gjithë kjo ishte një rrëmujë”.

Ajo tha se kësaj radhe do të flas shkurt dhe ëmbël, falënderoi këshillin britanik të modës, nuk di çfarë të them më, falënderoi nënën dhe djalin tim Riley dhe kjo fitore shkon për ta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here