Jourdan Dunn nudoJourdan Dunn i ka hyrë seriozisht pushimeve dhe bikinit teksa këtë fund-javë ajo po pozonte me kostum banjoje për Vogue në Rio de Janeiro të Brazilit.

Por modelja super-seksi u kap mat topless në disa momente të caktuara, kur ajo po ndërohej për të vijuar me fotot e radhës.

Paparacët ishin me të vërtetë kudo për të.

Jourdan Dunn nudo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here