Jorida Tabaku pret të bëhet me binjakëDeputetja e PD-së, Jorida Tabaku së shpejti pritet të bëhet nënë.

Mësohet se Tabaku është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe pritet që të lindë binjakë, shkruan “Panorama”.

Nuk dihet nëse do të jenë dy vajza, dy djem, apo vajzë dhe djalë por shumë shpejt kjo do të zbulohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here