Jorida Tabaku deputetja më seksi shqiptareSeancat e së enjtes në Kuvend, shërbejnë në një farë mënyrë edhe si pasarelë për deputetet dhe ministret.

Dhe, ajo që shkëlqen në këtë pikë, është padyshim Jorida Tabaku.

Këtë radhë është përpjekur ta konkurrojë deputetja tjetër e PD, Arbjola Halimi, e cila para disa kohëve u ankua publikisht për gazetën tonë, se nuk e kishim nxjerrë aq të bukur sa ç’është në realitet.

 Jorida Tabaku deputetja më seksi shqiptare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here