Jonida Vokshi tregon linjat tej seksiAktorja dhe prezantuesja e njohur, Jonida Vokshi, ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram.Vokshi, shquhet për linjat e saj seksi, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Jonida e ruan me shumë kujdes jetën e saj private, duke mos deklaruar në këtë mënyrë asgjë rreth asaj nëse është beqare apo në një lidhje.

jonidavokshi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here