Jonida Vokshi është një prej moderatoreve më të njohura e të dashura të ekranit, e cila ka mbledhur një numër të madh fansash rreth vetes.

Por  kur bëhet fjalë për jetën e saj private, bukuroshja është mjaft e rezervuar, por së fundmi si duket ajo ka vendosur të jetë pakëz më tolerante lidhur me këtë pjesë.

Jonida në llogarinë e saj në Instagram, ka postuar një foto ku shfaqet krah vëllait të saj dhe le të theksojmë se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin.

Image

“Gëzuar djali im i pashëm! T’du shumë!”- mbishkruan  Vokshi, duke i uruar atij ditëlindjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here