Jonida Vokshi prezanton të dashurinë e sajAktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi është komentuar mjaft kohët e fundit për një lidhje të mundshme me reperin kosovar Capital T.

Por asnjëri nga ta nuk ka pranuar një gjë të tillë. Megjithatë në jetën e Vokshit duket se ekziston vërtet një dashuri.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto me qenushin e saj dhe sipër kësaj foto shkruan pikërisht fjalën “dashuri”.

jonida

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here