Jonida Vokshi prezanton të dashurin, lajm i keq për beqarët Moderatorja dhe aktorja e njohur, Jonida Vokshi gjithmonë ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private.

Shumë rrallë mund të shikojmë foto nga familjarët e saj, e pothuajse fare nga jeta sentimentale.Para disa orësh Vokshi ka ndarë me fansat një foto në rrjetin social “Instagram”, ku na njeh me gjysmën e saj më të mirë.

“Gëzuar ditëlindjen gjysma ime më e mirë”- shkruan moderatorja përkrah fotos, ku shfaqet një djalë.1 orë më parë Fotot më qesharake të të gjitha kohërave Por ende nuk e dimë nëse është një mik, familjar apo i dashur i Joindës.

Jonida Vokshi prezanton të dashurin, lajm i keq për beqarët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here