Jonida Vokshi nxjer gjoksin Prezantuesja dhe aktorja, Jonida Vokshi çdo herë di të paraqitet me shumë ëmbëlsi.

Në foton e radhës ajo ka treguar më shumë se që duhet.

Si jo shpesh herë ajo ka treguar kësaj radhe gjoksin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here