Jonida Vokshi duket e mrekullueshmeAktorja dhe prezantuesja e njohur, Jonida Vokshi, shquhet për talentin e saj, si në prezantim ashtu edhe në aktrim. Por, kjo nuk është e gjitha, ajo gëzon një pamje vërtetë të bukur.

Vokshi, e cila deri më tani nuk ka kryer as edhe një ndërhyrje kirurgjike, duket për mrekulli, shkruan Indeksonline.

“Unë, dhe gjysma ime”, shkruan Vokshi, në foton e postuar së fundmi në Instagram

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here