Jonida tregon personin që i ka dhuruar puthjen më të bukur ndonjëherëKëngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi, e cila së fundmi ka qenë disi pasive për sa i përket publikimit të këngëve të reja.

Ndërkohë që tregohet aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet vetë e dyta. Ajo shikohet të jetë së bashku me vogëlushin e saj Dan.


Në këtë foto Maliqi dhe djali i saj janë duke u puthur e përqafuar. Ky është vërtet një çast mjaft i veçantë dhe i mjaft i ndjerë për këngëtaren.

Jonida tregon personin që i ka dhuruar puthjen më të bukur ndonjëherë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here