E kemi ndjekur me anë të paparacit tonë gjatë pushimeve të saj në Dhërmi, ku këngëtarja e njohur Jonida Maliqi shfaqej në linja shumë të mira pas lindjes së djalit.

Por ja dhe një version tjetër, Jonida në shëtitjen nga Blloku me djalin e saj Dan, i cili tashmë është më i rritur dhe mbi të gjitha është bërë një bukurosh biond shumë i këndshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here