Jonida Shehu pritet të bëhet me vajzë, ja dhurata e parë që mori ajoModeratorja e emisionit ‘Pasdite në Top Channel’, Jonida Shehu është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Ajo ka marrë dhuratën e parë për të dhe duket mjaft e emocionuar. Ajo ende nuk ka folur mbi gjininë e fëmijës, por komentuesit e shumtë në faqen e saj na lenë të kuptojmë se Jonida është në pritje të një vajze.

“Dhurata e parë …..s’më besohet akoma. Faleminderit dhurueses për emocionin” shkruan Jonida.

Jonida Shehu pritet të bëhet me vajzë, ja dhurata e parë që mori ajo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here