Ajo është shquar gjithnjë si një nga vajzat e shoëbizit që I qëndron besnike të qënit brune.

Por duket gazetarja e njohur Jonida Shehu ka vendosur të bëj një ndryshim dhe kjo për t’iu përshtatur temës së emisionit të saj të radhës. 

Këtë herë e shohim bionde duke u dukur mjaft ndryshe. Nuk dihet nëse Jonida do të vijojë të mbajë këtë ndryshim, apo do të jetë thjesht për këtë episod të “Soiree”.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/jonida-shehu-ben-ndryshimin-drastik-617764/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here