Zbulohen fotot e këngëtares Jonida Maliqi me djalin e saj Dan Prizrenin. I vogli të enjten mbushi ditët, (40 ditshi), megjithatë Jonida e ka nxjerrë jashtë në diell edhe para atyre afateve që dikur i vendosnin “plakat”.

Këtë, e tregojnë mirë fotot, që ne kemi mundur ti sigurojmë përmes burimeve tona.

Dan Prizreni lindi 3.300 kilogram, në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” përmes një lindjeje natyrale, dhe gëzon shëndet të plotë. /BW/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here