Është një ndër zërat dhe këngëtaret më në zë të muzikës shqiptare.

Jonida Maliqi, e njohur për lukun dhe elegancën e saj, do të vij këtë herë edhe në rolin e një anëtareje jurie.

Këngëtarja është përzgjedhur këtë vit nga organizatorët e X-Factor Albania, për të qenë në krahë të Alban Skënderaj, Juliana Pashës dhe Pandi Laços, në përzgjedhjen e talenteve të reja muzikore.

Ndërkaq këngëtarja Vesa Luma, duket se nuk do të jetë më pjesë e këtij spektakli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here