Javët e fundit këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë në vëmendjen e mediave për shkak të përfundimit të martesës së saj.

Por këngëtarja nuk ka bërë asnjë koment konkret lidhur me këtë çështje as duke e pohuar por as duke e mohuar fundin e lidhjes së saj 17-vjeçare. Megjithatë ajo ka publikuar një foto mjaft domethënëse me djalin e saj, Dan.

Krahas fotos ajo shkruan: “Lumturia ime”, duke i vënë në një farë mënyre kapakun të gjithë kësaj historie dhe duke theksuar se lumturia e saj më e madhe në jetë është pikërisht vogëlushi i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here