Jonida Maliqi trajnere në “The Voice Of Albania”Prej disa javësh tashmë ka mbetur enigmë emri i trajneres së re në talent show-n e suksesshëm “The Voice Of Albania”.

Pas lajmit për largimin e Elsa Lilës, ishin të shumtë emrat e aluduar, por “Who” zbulon se Jonida Maliqi është artistja që do të luajë rolin e mentores së këtij edicioni.

Kështu juria e “The Voice” plotësohet dhe në të do të shfaqen Alma Bektashi, Genc Salihu, Sidrit Bejleri dhe Jonida Maliqi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here