Jonida Maliqi sfidon vetën, përpiqet ta lërë duhaninKëngëtarja më me stil, Jonida Maliqi këto ditë i ka vënë vetes një kusht.

Ajo është duke u përpjekur që ta lërë duhanin. E një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja e cila ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram, transmeton Indeksonline.

Në foto shihet një filxhan kafe dhe rreth tij këngëtarja ka vendosur disa cigare ku ka shkruar “Në tentativë për ta lënë duhanin”.

 Jonida Maliqi sfidon vetën, përpiqet ta lërë duhanin

Urojmë që Jonida t’ia dalë mbanë kësaj sfide.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here