Jonida Maliqi prezanton nënënKëngëtarja e njohur Jonida Maliqi duket se ka vendosur të bëjë publikë njerëzit e saj më të dashur.

Pas djalit dhe bashkëshortit këtë herë ajo ka publikuar një foto së bashku me mamanë e saj.

“Me mamushin”, shkruan këngëtarja krahas fotografisë së postuar në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here