Jonida Maliqi , nxjerr njëren pjesë të gjoksit Këngëtarja Jonida Maliqi njihet për stilin e saj unik. Ajo vazhdimisht poston foto në rrjetet sociale duke na prezantuar me koleksionet me të reja të veshjeve të markave të famshme botërore, përcjell ORAinfo.

Por kësaj radhe Jonida ka treguar se di edhe të provokojë.

Ajo para pak çastesh ka postuar një foto ‘hot’ duke zbuluar njëren pjesë të gjoksit të saj. Shikojeni dhe shijojeni!

Jonida Maliqi , nxjerr njëren pjesë të gjoksit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here