Jonida Maliqi nxjerr në pah formatAjo është një këngëtare mjaft e vlerësuar dhe me një fizik për t’u pasur zili, pavarësisht se është nënë e një djali.

Këngëtarja Jonida Maliqi ka realizuar një set fotografik tundues, ku shihet e veshur me bikini dhe ku nxjerr në pah format.

Ajo ka publikuar një kolazh fotografish në profilin e saj në Instagram, ku falenderon bashkëpunëtorët që e ndihmuan në zhvillimin e setit të fotove.

Jonida Maliqi nxjerr në pah format

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here