Jonida Maliqi: Nuk kam kënduar në klube nate, s’më lejonte im atëAjo është një nga këngëtaret me “fashion” të showbiz-it shqiptar, por edhe shumë e talentuar.

Në një intervistë për “Wake Up”, Jonida e cila ka qenë e ftuar për të folur rreth eksperiencës së saj në “The Voice”, ka sqaruar sepse nuk ka kënduar kurrë në klube nate.

“Unë jam rritur në një familje patriarkale dhe im atë nuk më ka lejuar kurrë të këndoja nëpër disko”,- ka thënë Jonida.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here